Pracovní místa

Nabízíme pracovní místa

Vždy jde o práci průvodce / průvodkyně,  spojenou případně s prací pokladníka / pokladní. Součástí práce je pravidelný úklid (zametání a hrabání) a občasné další drobné manuální práce podle fyzických možností a schopností pracovníka. Zájemce musí být schopen samostatného aktivního přístupu. Musí zvládnout podávat souvislý průvodcovský výklad skupinám návštěvníků v češtině. Znalost němčiny (méně angličtiny a dalších jazyků) není podmínkou, ale oceněnou výhodou.
Práce je snadná, ale náročná na čas, pracuje se i o víkendech. Volno zpravidla jen podle dohody. Časté vybírání volna v návštěvní sezóně nepřipadá v úvahu.
Pracovní doba je od 9 do 17 hodin. Podle dohody je možné pracovat také od 9:30 do 16 hodin. Zásadní je poctivost a dále spolehlivost při dodržování dohod.

  1. Sezónní pracovník z řad studentů. Práce převážně v části letních prázdnin a dále případná výpomoc na jaře a na podzim podle časových možností studenta.
  2. Sezónní pracovník pro jaro a podzim. Pracovní dubnové a říjnové víkendy v týdnu volno. V květnu a září práce denně kromě pondělí, v červnu denně a volna dle dohody. Vhodné převážně pro důchodce, ale mohou i jiní.
  3. Pokud se pracovník osvědčí a projeví zájem, není vyloučená možnost jej po čase přijmout do stálého pracovního poměru. Po celou návštěvnickou sezónu bude průvodcem a pokladníkem. V části mimosezónních měsíců bude vykonávat jednak práce na údržbě (mohou být fyzicky náročnější, vhodné spíše pro muže) a dále možná nenáročné účetní práce. V části zimy (asi 2 měsíce) bude v placeném volnu pobírat sníženou mzdu. V té době může sám někde jinde přijmout brigádní práci. Většinu dovolené si pracovník vybere mimo sezónu. Týden dovolené si bude moci vybrat i v sezóně.

Zájemci, lépe než volat na telefonní čísla uvedená v kontaktech je psát na e-mail: info@hradsloup.cz